Сенсація

Судді пожаліли Мессі

Суддівський корпус чемпіонату Іспанії визнав, що нападник «Барселони» Ліонель Мессi не ображав арбітра в матчі 36-го туру Ла Ліги проти мадридського «Реалу». Про це повідомляє Cuatro.

За інформацією телеканалу, арбітри встали на сторону форварда. Суддівський корпус зазначив, що в протоколі матчу не було записів про образу арбітра Мессі або іншими футболістами «Барселони».

У перерві матчу Мессі висловив претензії судді, пише Cuatro. «Знову нас топите. Ліга закінчилася, так що роздавати подарунки безглуздо. Ви вже засудили нас в матчі з «Бетісом», – заявив нападаючий.

Футболіст відреагував на спірні суддівські рішення. У кінцівці першого тайму арбітр видалив з поля захисника каталонців Роберто, а також не став показувати червону картку форварду «Реала» Гарету Бейлу. Зустріч завершилася з рахунком 2: 2.