Сенсація

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 вересня 2021 року

6 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту “ДТЕК Київські регіональні мережі”.

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Київська, Залізничний, Чайковського пров., Привокзальна, Чайковського, ім. Григорія Сковороди, Набережна, Михайлівська, ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях, Білоглинна, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева, Некрасова, Горького, Фермерський, Мічуріна, 1-го Травня, Першотравневий, Торфяна, 1-го Травня пров., Лісова, Переяслівська, Коцюбинського пров., Романівський, Кузнецова пров., Поліська, Солов’їний, Кузнецова, Короленка, Каштановий, Озеряний, Питомний, Мічуріна пров., Володимирський, Весняний, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Миру пров., Філатова, Франка, Комарова, Гагаріна, Зенітний, Енергетиків Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Пилипча: Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Миру, Гагаріна пров., Садова, Соборна, Лесі Українки Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності

Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Дрозди: Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Дрозди: Польова, Ферма Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Сорокотяги: Центральна, Чкалова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Миру, Патріотів, Молодіжна

Воровського: Комсомольська

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Сквирське Шосе, Толстого, Толстого пров. Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Сквирське Шосе, Толстого, Толстого пров. Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Нєкрасова Виконання приєднання клієнтів з 9 по 20 год
Богуславський Богуслав: Гагаріна, Шевченка, Стадіонна, Шевченка пров., Я.Мудрого, Трудова, Поштовий, Франка Виконання приєднання клієнтів з 8 по 20 год
Богуславський Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Івана Кудрі Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ “Вега”

Підключення/відключення споживачів з 8 по 19 год
Бориспільський Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Старокиївська, Лермонтова, Київський Шлях, Радянська, Ватутіна, Гришинська, Володимира Момота, Котляревського, Данила Амеліна, Некрасова, Садова, Мічуріна, Жовтнева, Бориса Дробинського, Шевченка, Лютнева, Головатого, Толстого, Коцюбинського, Ганни Берло, Шкільний, Лобановського, Новопрорізна, Гоголя, Дем`яна Кошмана пров., Дем`яна Кошмана, Гоголя пров., Братуся, Івана Миколайчука, Глибоцька, Сонячна, Гришинський пров., Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Чехова, Крилова, Митрополита Шептицького, Нижній Вал, Франка, Європейська, М.Карпенка, Нижній Вал пров., Тараса Трясила, Дружби, Скіфська, Нова, 1-го Травня пров., Першотравнева, Першотравневий, Кооперативний, Банківська, Стадіонна, Байди-Вишневецького, Миру, Полтавська, Сергія Камінського, Толстого пров., Георгія Тороповського, П.Грабовського, Чубинського, Новопрорізний, 60 Років СРСР пров., Молодіжна, Пушкіна, Деснянська, 60 Років СРСР, Прорізний, Калинова, Л.Курбаса пров., Бежівка, Привокзальна, Каховська, Дружби пров., Богдана Хмельницького, Сорочинська, Будівельний пров., Мануільського, Богдана Хмельницького пров., Бабкіна пров., Ясна, Михайлівська, Привокзальний, Весняний, Січнева

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Гнідин: Вишнева

Велика Стариця: Стасюка

Дударкiв: Щорса пров.

Кiрове: Польова

Артемівка: Травнева

Воронькiв: Миру

Щасливе: Фестивальна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Ентузіастів, Механізаторів пров., Ново-Петровська, Молодіжна, Сонячна, Сонячний, Макаровицька

Петропавлівське: Бориспільська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Красний Ріг: Красий Ріг, Маковських, Маковських Братів Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Луб’янка: Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Рудня: Київська, Козацька

Бровари: Онікієнка Олега

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Літки: Молодіжний, Челюскіна, Грушевського, Буслівський, Коцюбинського, 8 Березня, Пушкінський, Лесі Українки, Грушевий, Б.Хмельницького, Харченка, Покровська, Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський, Бузковий, Шевченка, Каштанова, Набережна, Савченка, Луговий, Кошового, Київська, Літківська, Урочище “Лозовик”, Лісова, Яблунева, Садова, Велика Садова, Зоряна, Армійська, Озерний, Дарницький, Молодіжна, Буслівська, Травнева, Миру, Північна

Бервиця: Ступака, Котовського, Шевченка

Соболівка: Ватутіна, Островського, Київська

Літочки: Ватутіна, Озерна

Рожни: Б.Хмельницького, Літківська, Молодіжна, Літківський пров., Травнева

Богданівка: Богдана Хмельницького

Семиполки: З.Космодем’янської, Дніпровська

Залісся: Резиденція

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Русанів: Молодіжна, Київська, Спеціалістів Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Літки: Чоповського

Рожни: Лисенка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Літки: Музиченка, Шевченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Русанів: Молодіжна, Київська, Спеціалістів Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Вільшанська Новоселиця: Леніна, Гагаріна, Набережна, Радянська, Тарнавського, Матросова, Петровського, Дзержинського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Вища Дубечня: Набережна, Київська, Леніна, Визволителів Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Вишгородський Новосілки: Київська, Оболонська, Леніна, Корольова, Яблунева, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська

Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська

Воропаїв: Лугова

Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив “Ягоди”, Богдана Хмельницького

Вишгород: Шолуденка

Усунення дефекту з 8 по 16 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив “Польовий”, В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ “Дідовиця”, Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ “Виноградар”, МКМ “Телеком Лтд”, Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 10 по 18 год
Володарський Рачки: Леніна, Шевченка, Молодіжна, Суворова, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Миру, Корольова, Будівельників, Полтавська, Дружби, Миргородська, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Шпилі: Шевченка, Шевченка пров., К.Фещенко, Миру, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська, Білостоцька, Бучанська, Композиторів, Героїв Ворзеля, Пушкіна, Героїв Ворзеля пров., Залізнична, Миру, 1-го Травня просп., Свободи просп., Крилова, Паризької Комуни, Курортна, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Борщагівська, 1-го Травня, Ворошилова, Стражеска, Лермонтова

Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна, Шкільна

Буча: Суворова

Ірпінь: 1-го Травня, Миру

Коцюбинське: Шевченка

Нові Петрівці:

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов’яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича

Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке: Паркова, Щорса, Чапаєва, Радянська, Радгоспна

Гостомель: Свято-Покровська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Личанка: Шевченка, Садовий, Шкільна, Центральна, Баштанна, Вагнера, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Юрівка: Лугова, Соснова, Молодіжна, Шкільний, Набережна, Шевченка

Крюківщина: Сагайдачного, Райдужна, Ситниченко

Тарасівка: Котляревського, СТ “Автомобіліст”, Сковороди, Вітянська, О. Олеся, Гончара, Юрівська, Київська, Братів Ткаченків, Петра Могили, Айвазовського, Я. Мудрого, Абрикосова, П.Воронька, Володимирська, Червона, Високовольтна, Зелена, Високовольтна 2, Котляревського пров.

Віта-Поштова: Набережна, Ярослава Мудрого

Білогородка: Виноградна, Молодецька

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Дежньова, 8 Березня, Чубаря, Івана Коваленка, Гоголя, Вербна Ремонтні роботи з 10 по 18 год
Кагарлицький Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар’єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Технічне переоснащення з 6 по 18 год
Макарівський Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена

Кодра: Варшавська

Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена

Садки-Строївка: Строївка, Петровського

Ситняки: Миру

Макарів: Димитрія Ростовського

Рожів: Леніна, Молодіжна

Ніжиловичі: Першотравнева

Технічне переоснащення з 6 по 18 год
Макарівський Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар’єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Технічне переоснащення з 6 по 18 год
Макарівський Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва

Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка

Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова

Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня

Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка

Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Соболівка: Лісна

Макарів: Стуса Василя

Мостище: КТП в полі

Пашківка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Вишеград: Київська

Маковище: Ватутіна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Гавронщина: Київська, Польова

Макарів: Абрикосова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Плахтянка: Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Липівка: Кримська, Плевака, Київська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Вікторівка: Незалежності, Шевченка, Молодіжна Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Миронівський Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна

Миронівка: Соборності

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Перемоги, Бузницького, Красилівська, Степова, Соборності

Зеленьки: Центральна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Миронівський Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна

Миронівка: Соборності

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Обухівський Нові Безрадичі: Тиханська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м “Луч”, Лісна, Межигірська, СТ “Берізка”, В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 15 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Миру, Героїв Дніпра, Прорізна, Небесної Сотні Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровська, Дніпровський, 2 Можайський, Героїв Дніпра Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дівички: Гагаріна, Леніна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Горького, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна, Садова

Єрківці: Безіменний

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дівички: Перемоги, Садова, Дружби, Леніна, Жовтневої Революції, Космонавтів Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Бабачиха

Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Безіменний

Переяслав-Хмельницький: Поліська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп’яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп’яги: Шевченка, Шкільний, Дружби Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Миру, Західна, Мисливська, Польова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп’яги: Кавказька, Миру Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Сомкова Долина: Перемоги, Якима Сомка, Христини Цуприк, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Пугачова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Студеники: Лісова, Лісовий

Жовтневе: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Ковалин: Хвойова, Дригуча Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Рокитнянський Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Буки: Шевченка, Набережна, Мийка, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Ставищанський Станіславчик: Шевченка, Садова Ремонтні роботи з 8 по 13 год
Ставищанський Станіславчик: Шевченка, Садова Ремонтні роботи з 8 по 13 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Гоголя, Лугова, Нагаївського Георгія, Санаторна, Прорізна, Затишна, Базарна, Поштова, Одеська Виконання приєднання клієнтів з 9 по 12 год
Ставищанський Станіславчик: Шевченка, Садова Ремонтні роботи з 13 по 18 год
Ставищанський Станіславчик: Шевченка, Садова Ремонтні роботи з 13 по 18 год
Таращанський Лісовичі: Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна, Перемоги, Молодіжна, 9 Травня пров., Макаренка пров., Короленка, Космонавтів, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Дачна, Баляса, Першотравнева, Берегова, Пролетарська, Калинова, Гірська, Гайова, Мала Кільцева, Прорізна, Старомісто, Шкільна, Молодіжний пров., Акацієва, Пархоменка, Миру пров., Тернова, Добровольських

Тараща: Озерна

Потоки: Зелена, Господарський пров., Дубровського, Вишнева, Чехова пров., Гагаріна, Коцюбинського, Центральна, Центральний пров.

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Таращанська, Шевченка пров., Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Молодіжна, Озерний, Виногірська, Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна, Вишнева, Новоселівська

Плоске: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 14 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Ремонтні роботи з 12 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Віктора Гуменюка, Б.Хмельницького, Пам’яті Запорожців, Володимирська, Кобилянської, Березна, Героїв Бреста, Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, Польовий

Попружна: Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський Ненадиха: Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Дібрівська, Б.Хмельницького, Зоряний, Пам’яті Запорожців, Калинова, Новаторів пров.

Росішки: Перемоги, Миру

Голодьки: Миру, 8 Березня, Садова

Ремонтні роботи з 9 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: Б.Хмельницького, Набережна, Героїв України, Незалежності, Б.Хмельницького пров., Набережний, Гайдамаків, Гетьманська, Героїв України пров., Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Б.Хмельницького, Набережна, Героїв України, Незалежності, Б.Хмельницького пров., Набережний, Гайдамаків, Гетьманська, Героїв України пров., Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Калинова, Моріна, Бояринцева, С. Васильченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Дачний масив “Унава”, Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив “Світанок”, Вишнева, Річна, Леніна, СТ “Іскра”, вул. Вишнева, СТ “Іскра”, вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях Технічне переоснащення з 19 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Гензерівка: Шкільна, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Богданівка: Ганни Самарської Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Жоравка: Польовий стан Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії.

Джерело

Loading...

Поштова адреса: вул. Дмитрівська, 30, м. Київ, 01154
Телефон: +380 (96) 915-55-60