Сенсація

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 жовтня 2021 року

Завтра, 10 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Паришків: Центральна, Нова, Польова, Київська, Молодіжна, Заболотний, ЗаболотняКорніївка: Лесі Українки Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Березань: Білоглинна, Михайлівська, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, НезалежностіДрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська

Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова

Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір

Біла Церква: Ленінське

Терезине: Дружби, Ленінське

Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Богуславський Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: КиївськаБогуслав: Будівельна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 ГаражнаРозкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Старе: Лісова, Сріблянська, Загатка, Герасименка, Перемоги, Левадна, Дніпрова, Шевченка, Польова, Садова, Заводська, Партизанська, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний, Заповідна, Берегова, Шевченка пров., Військовий полігонВишеньки: Короленка

Сошникiв: Герасименка

Займище: Лісова, Дачна, Лугова, Польова, І.Франка

Мирне: Молодіжна, Іващенка, Нова, Рудяківська, Центральна, Лесі Українки, Березнева, Польова

Щасливе: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Вишнева, Українська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Петропавлівське: ТополинаВоронькiв: Першотравнева, Озерна, Осовиця, Романківський, Шевченка пров., Шевченка

Гнідин: Приозерна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Васильківський Погреби: Першотравнева, Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Мала Солтанівка: Зарічна, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Погреби: Гагаріна, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Київська, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Усівка: Шевченка, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Крупіль: Київський шлях, Зоряна, Українська, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Войтове: Миру, Шевченка, Перемоги, НезалежностіЛизогубова Слобода: Дружби Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Страхолісся: Цвіткова, Мостового, Рибалко, Миру Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Королівка: Петровського Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Рожів: Молодіжна, Миру, Леніна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Бузницького, Леваневського, Чкалова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки Виконання приєднання клієнтів з 10 по 20 год
Обухівський Обухів: Київська, Каштанова, Калинова, Лермонтова, Миру, Малишка, Лукавиця ж/мГригорівка: Колгоспна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Рудики, Луговий пров.

Українка: просп. Дніпровський

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Київська, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Чумацький шлях, Робоча, Гоголя, Малишка, Володимира ЧаплінськогоПідгірці: Васильківська

Українка: Будівельників

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Циблі: Садова, Радянська, Леніна, Жовтнева, Вишнева, Піонерська, Циблівська, Козинська, Комсомольська, Франка пров., Бойко-ПавловаПереяслав-Хмельницький: Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Хвойова, Дригуча, Хутірська, Каласовка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Мазінки: Пушкіна, Польова, Поліська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Вовчків: Молодіжна, Космонавтів, Хитяників, Лесі Українки Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дем’янці: Кучеренка, Молодіжна, Центральна, Шкільна, Кучеренка пров. Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Гайшин: Набережна, Польова, Переяслівська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Гланишів: Чигиринська, Чорнобаївська, Поліська, Клевинська, Пролетарська, Лісова, Жовтнева, Леніна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп’яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп’яги: Шевченка, Шкільний, Дружби Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Сквирський Антонів: Південна, Леніна, Польова, Лісовий, Лісова, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Ставищанський Брилівка: Петрівська, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Завгороднього, Бащенка, Жовтнева Усунення дефекту з 8 по 18 год
Ставищанський Розумниця: Радісна, Жовтнева, Шевченка, Миру, Перемоги, Садова, НабережнаБесідка: Шевченко, Перемоги, Дружби, Зелена, Надобенка, Сонячна, Польова, Вишнева, Виноградна, Шкільний, Шкільна

Розкішна: Козацька

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Віктора Гуменюка, Б.Хмельницького, Пам’яті Запорожців, Володимирська, Кобилянської, Березна, Героїв Бреста, Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, ПольовийПопружна: Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Трубівщина: Центральна, Островського, Садова, Озерна, Заярська, МисливськаЯготин: Ярослава Мудрого Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Джерело

Loading...

Поштова адреса: вул. Дмитрівська, 30, м. Київ, 01154
Телефон: +380 (96) 915-55-60