Сенсація

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 1 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Згурівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Лугова, Луговий, Штанька, Паркова, Болотна, Воздвиженська, Радужний, Чайковського, Космонавтів, Бажана Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Вишневий, Троїцька, Поштовий, Військовий, Котляревського, Набережна, Заводський, Миру пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Глибочицька Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Глибочицька Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Нагірна, Княгині Ольги, Нєкрасова Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Богуславський Ісайки: Івківці, Пехівка, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Пушкіна, Дібровина, Лесі Українки, Млин, ЦентральнаБогуслав: Я.Мудрого Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Мисайлівська, Ярова, Фабрична, 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Стадіонна, Будівельна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Медвин: Дученці, Гірчаків, Червінська, Кущі, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Боженка, Франка, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Зазим’є: Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Зазим’є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Дніпровська, Пашкова, В. Сухомлинського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Соборна, Ярослава Мудрого, Івана Франка, Генерала Григоренка, Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Стара Оржиця: Шевченка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Висоцького пров., Ворзельська, Свердлова, О.Кошового, Північна, Висоцького, Сонячна, Зарічна, Ворзельський, Ф. Кричевського, Рубежівська, Бучанська, Стоянська, Бучанський, Львівська, Стоянка 2 КошевогоСтоянка: Свердлова, Садова

Дмитрівка: Гуца, Фестивальний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Халеп’я: Шевченка, Вознесенська, Бельдія, Новий, БеркутоваОбухів: Київська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Мала Вільшанка: Шевченка, Садова Чистка траси з 8 по 19 год
Обухівський Халеп’я: Шевченка, Вознесенська, Бельдія, Новий, БеркутоваОбухів: Київська Чистка траси з 8 по 19 год
Обухівський Халеп’я: Шевченка, Вознесенська, Бельдія, Новий, БеркутоваОбухів: Київська Чистка траси з 8 по 19 год
Обухівський Халеп’я: Шевченка, Вознесенська, Бельдія, Новий, БеркутоваОбухів: Київська Чистка траси з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Пристроми: Молодіжна, Діброва, Броварська, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Борисоглібська, Леонтовича Михайла, Святилівська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Селезенівка: Травнева, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Журавлиха: Комсомольська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Березова, Комсомольська, Леніна, Гагаріна, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Шевченка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Чапаєва, Радянська, 40-річчя Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Радянська, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Шевченка, Березова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Леніна, Радянська, Шевченка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Ватутіна, Комсомольська, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Радянська, 40-річчя Перемоги, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова Реконструкція з 8 по 17 год
Тетіївський Горошків: Садова, Франка, Нова, Надії пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Бурківці: Козуба, Старинці, Леніна, Надводського, Дромарецького пров.Кошів: Жовтнева, Шкільна, Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв, Садова, Кочубея

Тетіїв: Лисенка пров., Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Панченка, Першотравнева, Богдана Хмельницького, Свято-Троїцька, Радгоспна, Ленінградська, Свободи, Великий шлях, Польова, Калинова, Чехова, Спортивна, Франка, Загородня, Підлісна, Матросова, Суворова, Механізаторів пров., Вишнева, Мічуріна, ПартизанськаПогреби: Ювілейна, Берегова, Братів Левчуків, Партизанська, Жовтнева

Теліжинці: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, РадянськаПаришів: Невизначена Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Добраничівка: Вишнева, Музейна, Озерна Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії.

Джерело

Loading...

Поштова адреса: вул. Дмитрівська, 30, м. Київ, 01154
Телефон: +380 (96) 915-55-60