Сенсація

Гол в доданий час довів коментатора до божевілля (відео)

Футболіст клубу «Аль-Фейхо» Хонатан Гомес забив м’яч на 92-й хвилині доданого часу в матчі 11 туру чемпіонату Саудівської Аравії проти «Аль-Ахлі», чим викликав бурхливу реакцію коментатора зустрічі. Відео з’явилося на порталі Sports.ru.

Коментатор протягом трьох хвилин святкував гол, в кінці кінців, зірвавши собі голос криками.

«Аль-Ахлі» повів у рахунку на 69-й хвилині після голу Умара ас-Сума. На 92-й хвилині Гомес вразив ворота суперника потужним ударом у верхній кут і зрівняв рахунок у зустрічі.

Матч завершився з рахунком 1: 1. «Аль-Ахлі» займає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Саудівської Аравії, «Аль-Фейхо» розташувався на десятому місці.