Сенсація

Англійський клуб показав фанатам еротику замість футболу

У барі на стадіоні клубу «Брістоль Роверс» в перерві матчу Кубка ліги проти «Кроулі Таун» замість футболу була показана трансляція каналу для дорослих. Про це повідомляє BBC.

Вболівальники зіткнулися з тим, що в перерві на екранах, розташованих в барі арени «Меморіал Стадіум» з’явилася дівчина в спідній білизні, яка пропонувала глядачам приватне спілкування по телефону або шляхом листування. Програму телеканалу Babestation вдалося вимкнути, проте після гри на екранах знову почали показувати канал для дорослих. У цей момент в приміщенні знаходилися неповнолітні.

Очевидно, хтось використовував універсальний пульт і переключився на канал Babestation. У «Брістоль Роверс» вже почали розслідувати інцидент.

Сам матч закінчився перемогою господарів. «Брістоль Роверс» обіграв «Кроулі Таун» з рахунком 2: 1.